2018 Model Yeni Porsche Panamera Turbo Sport!

2018 Model Yeni Porsche Panamera Turbo Sport!

2018 Model Yeni Porsche Panamera Turbo Sport!

Yeni Porsche Panamera Turbo Sport F segment otomobil sektöründe oldukça geniş bir pazar payına sahip olan Porsche Panamera modeliyle birlikte 2018 yılında çıkacak arabalar listesine adını yazdırdı.

Ancak bu sefer oldukça ilgi çekici olan Panamera ismine Turbo Sport tamlamasını getiren marka Porsche Panamera Turbo Sport ile büyük ilgi toplayacak.

Porsche bünyesinde üretilen araç kardeşlerine göre yani diğer Panamera serisi araçlarına göre daha kısa ve daha hafif. Ancak bu verilerin aksine tüm Panamera’lardan çok daha hızlı ve konforlu. Bu küçülmeye rağmen 4+1 mantıklı oturma düzeni sayesinde bagajında diğer modellere artı olarak 20 litrelik fazla depolama alanı bulunduruyor. Dijital ve analog özelliklerini bir araya getiren otomobil bulundruduğu geniş multimedya ekranıyla da tam bir teknoloji gösterisi yapıyor. Lüks ve konfor anlayışını çok daha yüksek yerlere taşıyan bu otomobilden beklentimiz cidden büyük. Aracın normal paketinde 8.5 saniyede 0-160 km/h bandı hedefleniyor. Bu iddialı rakam karşısında hızı gerçekten hissettirecek olan bu araçtan çok ama çok büyük haz alacağız.

Bu verileri diğer Panamera modelleriyle karşılaştırdığımızda arada azımsanamayacak kadar büyük farklar görüyoruz. 2018 model arabalar arasında yerini yapılan büyük tanıtımla alan panamera 158.604 E değerinde ki fiyatıyla da dudak uçuklatıyor. Araçta 4.0 turbo benzinli yeni nesil motor bulunuyor. 0-100 bandını da 3,8 saniye gibi minimum bir sürede aşan araç 541 beygirlik güç üretiyor.


Önceki Yazı 2018 Model Yeni Volswagen Polo Sedan Casus Kameralarına Görüntülendi!
Sonraki Yazı Yeni Kasasıyla Seat Ibiza MK5!

Yazar Hakkında:

Bunlarıda Okumak İsteyebilirsiniz

En Yeniler 0 yorum

Acura RLX 2018’in Lüksleri Arasında Yer Alıyor!

Acura RLX 2018’in Lüksleri Arasında Yer Alıyor! Ülkemizde simini duyurmayan marka genellikle ABD, Kanada gibi gelişmiş ülkelerde üst düzey lüks araçların satışlarını yapıyor. Acura bir kısım ülkemizde de girişimlerde bulundu

En Yeniler 0 yorum

2018’in Lüks Yakışıklısı Rolls-Royce Phantom!

2018’in Lüks Yakışıklısı Rolls-Royce Phantom! Zannediyorum bu iki uyumlu isim sizlere “Lüks” kelimesini fazlasıyla idrak ettirmiştir. 92 yıllık bir serüvenden bahsediyoruz. Bu serüvenin durak noktalarında 8 kez Phantom kasa değişim

En Yeniler 0 yorum

2018’in En İyilerinden Audi A8 D5 Kasa!

2018’in En İyilerinden Audi A8 D5 Kasa! 2018 yılında çıkacak otomobiller arasında 800.000 lira gibi bir fiyatı hak eden sayılı araçlardan olan yeni A8 alıcılara gerçekten iyi şeyler vaat ediyor.

5 Yorumlar

Cevap bırakın